Dosar nr. 328/90/2008 înregistrat la Tribunalul Valcea
Informații Dosar nr. 328/90/2008
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Comercial | Obiectul dosarului: procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Data inregistrarii dosarului: 26 februarie 2009 | Data ultimei modificari: 28 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Intimat Creditor: X
Lichidator: X
Intimat: S. B. T. S.
Recurent Creditor: A. B.
Creditor: D. G. A. F. P. V.
Debitor: S. B. T. S. R. V.
Lichidator: S. G. A. I. R. V.
Debitor: S. B. T. S. R. V. L. A. A. M. C. S.
Reprezentant legal: O. R. C. V.
Reprezentant legal: J. R. V.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 328/90/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel PITESTIStadiu procesual: Recurs
- Data: 24 aprilie 2009Ora: 08:00Complet: R1Solutie: Tardiv sau inadmisibilRezumat:
Respinge recursul ca inadmisibil.
Irevocabilă
Sedinte la Tribunalul VALCEAStadiu procesual: Fond
- Data: 15 ianuarie 2009Ora: 10:00Complet: S2-FalimentSolutie: Legea 64/1995 privind procedura reorganizării şi falimentuluiRezumat:
Inchide procedura insolvenţei. Dispune radierea firmei pârâte. Dispune plata din fondul de lichidare a sumei de XXX, onorariu de lichidator. Cu drept recurs. - Data: 20 noiembrie 2008Ora: 10:00Complet: S2-FalimentSolutie: AmânatRezumat:
Termen acordat pentru a se repeta citarea debitoarei. Aceasta se va cita la adresa XXX, la adresa XXX. - Data: 20 octombrie 2008Ora: 08:05Complet: Complet amanare pronuntareSolutie: Repus pe rolRezumat:
Repune cauza pe rol si dispune citarea părţilor, faţă de lipsă de procedură cu debitoarea. - Data: 16 octombrie 2008Ora: 08:05Complet: Complet amanare pronuntareSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Amână pronunţarea la data de 20 octombrie 2008. - Data: 9 octombrie 2008Ora: 08:05Complet: Complet amanare pronuntareSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Amână pronunţarea la data de 16 octombrie 2008. - Data: 2 octombrie 2008Ora: 10:00Complet: S2-FalimentSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Amana pronunţarea la data de 09 octombrie 2008. - Data: 26 iunie 2008Ora: 08:00Complet: S2-FalimentSolutie: AmânatRezumat:
Termen acordat pentru a se lua cunoştinţă de completarea la raportul XXX de lichidare şi a se pronunţa cu privire la propunerea lichidatorului de închidere a procedurii insolvenţei - Data: 15 mai 2008Ora: 08:00Complet: S2-FalimentSolutie: AmânatRezumat:
Termen acordat pentru lipsă de procedură cu debitoarea. - Data: 3 aprilie 2008Ora: 08:00Complet: S2-FalimentSolutie: AmânatRezumat:
Ultim termen acordat pentru ca lichidatorul să completeze raportul XXX insolvenţă în sensul celor reţinute în considerentele deciziei de casare a Curţii de Apel Piteşti. - Data: 28 februarie 2008Ora: 08:00Complet: S2-FalimentSolutie: AmânatRezumat:
Termen acordat pentru ca lichidatorul să completeze raportul XXX insolvenţă în sensul celor menţionate în considerentele deciziei de casare a Curtii de XXX.