Urmărește inteligent dosarul din instanță.

Primești notificări la fiecare modificare.

Din anul 2015, zi de zi!

Dosar nr. 8184/30/2008 înregistrat la Tribunalul Timis



Informații Dosar nr. 8184/30/2008
Stadiu procesual: Fond | Materie: Contencios administrativ şi fiscal | Obiectul dosarului: obligaţia de a face
Data inregistrarii dosarului: 8 octombrie 2008 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: I. M.
Pârât: I. R. P. P. C. A.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.

Căi de atac
Nu există informații.

Sedinte de judecata Dosar nr. 8184/30/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul TIMISStadiu procesual: Fond
  1. Data: 16 martie 2009Ora: 9:00
    Complet: CM6CA
    Solutie: Soluţionare
    Rezumat:
    Instanţa de judecată admite cererea.
  2. Data: 16 ianuarie 2009Ora: 9:00
    Complet: CM6CA
    Solutie: Soluţionare
    Rezumat:
    Admite cererea formulată de reclamanta XXX, cu domiciliul XXX, aleea XXXţei nr. XXX, judeţ Timiş în cont XXX pârâtul XXX PROTECŢXXX, cu sediul în Timişoara str. XXXţiunii nr. 6, Judeţ Timiş.
    Îndreptă eroarea materială strecurată atât în considerentele cât şi în dispozitivul sentinţei civile nr. XXXţată de XXXş în dosar nr. XXXîn sensul că,,obligă pârâta să o încadreze pe reclamantă în funcţia publică de consilier superior, treapta 1 de salarizare şi la plata sumelor reprezentând diferenţa de salarizare dintre cea prevăzută de OUG nr. XXXşi salariul acordat, în formă actualizată la data plăţii, începând cu data de XXXşi până la plata efectivă’’ şi nu începând cu data de XXX cum greşit s-a reţinut.
    Prezenta încheiere face parte integranta din sentinţa civilă nr. XXXţată de XXXş în dosar nr. XXX recurs în 15 zile de la comunicare.
    Pronunţată în şedinţă publică din 16 ianuarie 2009.
  3. Data: 10 decembrie 2008Ora: 9:00
    Complet: CM6CA
    Solutie: Soluţionare
    Rezumat:
    Instanţa de judecată admite în parte acţiunea.