Dosar nr. 867/86/2006 înregistrat la Tribunalul Suceava
Informații Dosar nr. 867/86/2006
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Penal | Obiectul dosarului: propunere de arestare preventivă a inculpatului (art. 149 ind 1. C.p.p.)
Data inregistrarii dosarului: 3 august 2006 | Data ultimei modificari: 29 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Inculpat RECURENT: X
Inculpat: X
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 867/86/2006Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel SUCEAVAStadiu procesual: Recurs
- Data: 4 august 2006Ora: 8:30Complet: C (vacanta) R PENSolutie: NefondatRezumat:
Respinge, ca nefondat recursul declarat de inculpata Trăistaru XXX împotriva încheierii Camerei de Consiliu nr. XXXţia penală (dosar nr. XXX), pe care o obligă să plătească statului suma de XXX cheltuieli judiciare din recurs. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi 4 august 2006.
Sedinte la Tribunalul SUCEAVAStadiu procesual: Fond
- Data: 2 august 2006Ora: 8:00Complet: C2F penalSolutie: SoluţionareRezumat:
Admite propunerea formulată de Parchetul de pe lângă XXX.
Dispune arestarea preventivă a inculpatei TRĂXXX, fiica lui Gheorghe şi Constanţa, născută la XXXîn mun. Roman, judeţul Neamţ, domiciliată în mun. Roman, str. XXX, judeţul Neamţ, posesoare a C.I. seria N.T. nr. XXX, C.N.P. *********0834, cercetată pentru săvârşirea infracţiunilor de deţinere de instrumente de plată electronică falsificate în vederea punerii în circulaţie†prev. de art. 24 al. 2 din Legea nr. XXX, efectuare de operaţiuni financiare în mod fraudulos, prev. de art. 27 alin. 1 din Legea nr. XXXşi asociere în vederea săvârşirii de infracţiuni, prev. de art. 323 C.p., cu aplicarea art. 33 lit. a C.p., pe o durată de 29 zile, începând cu data de XXXşi până la data XXX inclusiv şi emiterea de urgenţă a mandatului de arestare preventivă.
Cu drept de recurs în termen de 24 ore de la pronunţare.
Pronunţată în şedinţa publică, astăzi, 02 august 2006, ora 16:00.