Dosar nr. 144/84/2018 înregistrat la Tribunalul Salaj
Informații Dosar nr. 144/84/2018
Stadiu procesual: Apel | Materie: Litigii de muncă | Obiectul dosarului: acţiune în constatare
Data inregistrarii dosarului: 23 august 2018 | Data ultimei modificari: 25 noiembrie 2018
Părțile din dosar și calitatea acestora
Intimat Reclamant: C. D.
Apelant Pârât: X
Reclamant: C. D.
Pârât: X
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Tip: Apel | Parte declaratoare: X | Data: 9 iulie 2018
Sedinte de judecata Dosar nr. 144/84/2018Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel CLUJStadiu procesual: Apel
- Data: 23 octombrie 2018Ora: 09:00Complet: A2Solutie: Schimbat în parte Pronuntata in data de 23 octombrie 2018Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 23 octombrie 2018Rezumat:
Admite apelul declarat de pârâta CJP Sălaj împotriva sentinţei civile nr. XXXălaj, pronunţată în dosar nr. XXX, pe care o schimbă în parte şi, în consecinţă, respinge ca nefondată acţiunea reclamantei C.D. în cont XXX pârâta CJP Sălaj.
Păstrează restul dispoziţiilor.
Definitivă.
Dată şi pronunţată în şedinţa publică din XXX.
Sedinte la Tribunalul SALAJStadiu procesual: Fond
- Data: 11 iunie 2018Ora: 8:30Complet: COMPLET LM1Solutie: Admite in parte cererea Pronuntata in data de 11 iunie 2018Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 11 iunie 2018Rezumat:
Respinge ca fiind lipsita de obiect excepţia prematurităţii cererii de recalculare a pensiei, invocată de pârâtă.
Respinge exceptia lipsei calitatii procesuale pasive a paratei XXXţeană de Pensii Sălaj, exceptie invocata de aceasta.
Admite in parte cererea în constatare formulată de reclamanta în cont XXX pârâta XXXţeană de Pensii Sălaj, cu sediul în Zalău, str. XXX, nr. XXX, judeţul Sălaj.
Constată că reclamanta a desfăşurat activitate în grupa a II-a de muncă, în perioada XXX.04.2001 in procent de 100%.
Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Sălaj.
PronunÅ£ată în ÅŸedinţă publică, azi XXX. - Data: 23 aprilie 2018Ora: 8:30Complet: COMPLET LM1Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 23 aprilie 2018Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 23 aprilie 2018Rezumat:
pt efectuarea expertizei