Dosar nr. 153/104/2009 înregistrat la Tribunalul Olt
Informații Dosar nr. 153/104/2009
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Litigii de muncă | Obiectul dosarului: acţiune în răspundere patrimonială
Data inregistrarii dosarului: 19 mai 2009 | Data ultimei modificari: 28 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Recurent Reclamant: S. E. B. C. S.
Intimat Pârât: L. T.
Reclamant: S. E. B. C. S. S.
Pârât: L. T.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 153/104/2009Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel CRAIOVAStadiu procesual: Recurs
- Data: 6 octombrie 2009Ora: 12:00Complet: C2Solutie: SoluţionareRezumat:
Dec. XXX recursul.
Obligă recurenta la XXX cheltuieli de judecată.
Irevocabilă.
Sedinte la Tribunalul OLTStadiu procesual: Fond
- Data: 6 aprilie 2009Ora: 11:00Complet: CLM1Solutie: Respins fondRezumat:
Sentinţa nr. XXXţiunea ca neîntemeiată. Cu recurs. - Data: 23 martie 2009Ora: 11:00Complet: CLM1Solutie: AmânatRezumat:
Amână cauza la XXX, pentru când se va efectua verificare de scripte în ceea ce priveşte semnătura reclamantei. - Data: 9 martie 2009Ora: 11:00Complet: CLM1Solutie: AmânatRezumat:
Amână cauza la XXX, pentru ca apărătorul reclamantei să depună la dosar XXX medical, fişa de protecţie a muncii a pârâtei şi copii de pe facturile cu care sa-u achiziţionat aparatele defectate. - Data: 23 februarie 2009Ora: 11:00Complet: CLM1Solutie: AmânatRezumat:
Amână cauza la XXX, pentru când s-a admis proba cu martori ce urmează a se prezenta în instanţă necitaţi, în vederea audierii şi în vederea efectării expertize contabile. - Data: 9 februarie 2009Ora: 11:00Complet: CLM1Solutie: AmânatRezumat:
Amână cauza la XXX, pentru ca societatea reclamantă să-şi angajeze avocat.