Dosar nr. 135/103/2008 înregistrat la Tribunalul Neamt
Informații Dosar nr. 135/103/2008
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Comercial | Obiectul dosarului: pretenţii
Data inregistrarii dosarului: 25 ianuarie 2008 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Contestator: S. P. S.
Intimat: S. E. E. S.
Intimat: X
Intimat: X
Intimat: X
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 135/103/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul NEAMTStadiu procesual: Recurs
- Data: 9 iunie 2008Ora: 11:00Complet: com - R2Solutie: Respins contestaţie în anulareRezumat:
Dosar nr. XXX:
Admite excepţia tardivităţii contestaţiei în anulare invocata de intimaţii Amihăiesei Constantin si SC „Euroforest†XXX. Neamţ.
Respinge, ca fiind tardiv formulată contestaţia in anulare a cont XXX „Petrom†SA Bucureşti, (Peco Neamţ) împotriva deciziei civile nr. XXXţ.
Obligă cont XXX să plătească intimatului Amihăiesei Constantin suma de XXX iar intimatei XXX€ XXX. NeamÅ£ suma de XXX cu titlul de cheltuieli de judecată.
Irevocabilă.
Pronunţata in şedinţa publica din 9.06.2008.
PREŞEDINTE, JUDECĂTORI, - Data: 19 mai 2008Ora: 11:00Complet: com - R2Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Încuviinţează cererea de acordare a unui termen de judecată în tem.art.156 Cod proc.civ. şi pentru a se ataşa dosarul nr. XXXână judecarea cauzei. - Data: 21 aprilie 2008Ora: 11:00Complet: com - R2Solutie: AmânatRezumat:
Amana judecarea cauzei la XXX pentru atasarea ds- XXX - Data: 17 martie 2008Ora: 11:00Complet: com - R2Solutie: AmânatRezumat:
Amana judecarea cauzei la XXX, reţinând ca întemeiate cererile de acordare a unui termen de judecată formulată de intimata XXX - Data: 18 februarie 2008Ora: 11:00Complet: com - R2Solutie: AmânatRezumat:
reţinând ca întemeiată cererea de acordare a unui termen de judecată formulată de intimata SC E E; pentru a se ataşa la prezenta cauză dosarul XXX la ICSJ; pentru studiul înscrisurilor depuse la dosar;