Dosar nr. 686/98/2025 înregistrat la Tribunalul Ialomita
Informații Dosar nr. 686/98/2025
Stadiu procesual: Fond | Materie: Contencios administrativ şi fiscal | Obiectul dosarului: anulare act administrativ
Data inregistrarii dosarului: 6 iunie 2025 | Data ultimei modificari: 3 martie 2026
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: P. J. I.
Pârât: P. C. C.
Pârât: C. V.
Pârât: S. G.
Pârât: T. M.
Pârât: F. N.
Pârât: B. A.
Pârât: D. N.
Pârât: I. R. N.
Pârât: F. V.
Pârât: G. T.
Pârât: I. M.
Pârât: P. N. R.
Pârât: P. M.
Pârât: S. V.
Pârât: T. M. N. d.
Pârât: S. T.
Pârât: I. B. I.
Pârât: G. A.
Pârât: G. I.
Pârât: B. P.
Pârât: P. V.
Pârât: S. I.
Pârât: M. L.
Pârât: R. D.
Pârât: P. R.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 686/98/2025Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul IALOMITAStadiu procesual: Fond
- Data: 21 mai 2026Ora: 10:30Complet: Complet 10 Fond
- Data: 26 februarie 2026Ora: 10:30Complet: Complet 10 FondSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 26 februarie 2026Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 26 februarie 2026Rezumat:
lipsă procedura cu pârâtul XXX, decedat; - Data: 20 noiembrie 2025Ora: 10:30Complet: Complet 10 FondSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 20 noiembrie 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 20 noiembrie 2025Rezumat:
Dispune introducerea în cauză în calitate de pârâţi a funcţionarilor publici beneficiari ai dispoziţiei contestate şi citarea acestora la locul de muncă, XXX. Prorogă pentru termenul următor discutarea asupra cererii de intervenţie accesorie, cererii de sesizare a XXX şi eventuala suspendare a cauzei. - Data: 23 octombrie 2025Ora: 10:30Complet: Complet 10 FondSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 23 octombrie 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 23 octombrie 2025Rezumat:
Dispune comunicarea către pârât a cererii de intervenţie accesorie, în interesul pârâtului XXX, formulată de către XXX al XXX şi Oraşelor din România, cu menţiunea de a formula un punct de vedere asupra acesteia şi asupra cererii de sesizare a XXX. De asemenea, dispune emiterea unei adrese către pârât, pentru a înainta la dosar XXX cu funcţionarii publici beneficiari ai dispoziţiei contestate şi menţiunea de a formula un punct de vedere cu privire la introducerea acestora în cauză. - Data: 28 august 2025Ora: 10:30Complet: Complet 10 FondSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 28 august 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 28 august 2025Rezumat:
Având în vedere XXX nr. XXX, dispune amânarea soluţionării prezentei cauze la data de XXX.