Dosar nr. 1289/95/2008 înregistrat la Tribunalul Gorj
Informații Dosar nr. 1289/95/2008
Stadiu procesual: Fond | Materie: Litigii de muncă | Obiectul dosarului: drepturi băneşti
Data inregistrarii dosarului: 2 februarie 2008 | Data ultimei modificari: 27 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Petent: S. L. M. E. R.
Petent: S. L. E. R.
Intimat: C. E. R.
Petent: X
Petent: C. M.
Petent: T. I.
Petent: U. I.
Petent: X
Petent: B. T.
Petent: X
Petent: X
Petent: S. I.
Petent: C. F.
Petent: P. F.
Petent: C. C.
Petent: X
Petent: R. N.
Petent: Å. D.
Petent: C. D.
Petent: C. I.
Petent: D. C.
Petent: D. C.
Petent: D. C.
Petent: X
Petent: D. I. I.
Petent: C. N.
Petent: B. I.
Petent: D. F.
Petent: X
Petent: C. C.
Petent: V. V.
Petent: A. D.
Petent: C. O.
Petent: G. E.
Petent: G. R.
Petent: V. D. D.
Petent: O. S.
Petent: C. E.
Petent: C. D.
Petent: X
Petent: G. S.
Petent: D. T. M.
Petent: T. D. R.
Petent: X
Petent: U. G. A.
Petent: U. N.
Petent: A. D.
Petent: A. P. O.
Petent: B. I.
Petent: X
Petent: B. R.
Petent: B. P.
Petent: B. N.
Petent: B. V.
Petent: B. J. A.
Petent: S. C.
Petent: T. V.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 1289/95/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul GORJStadiu procesual: Fond
- Data: 4 iunie 2008Ora: 09:00Complet: C30Solutie: SoluţionareRezumat:
s.c. XXX. Admite excepţia lispei calităţii procesuale active a XXX "Energial "Rovinari.
Respinge excepţiile inadmisibilităţii acţiunii şi prescripţiei dreptului la acţiune invocate de intimata XXX.
Admite cererea formulată de petentul XXX în numele salariaţilor membrii de sindicat
Obligă intimatul la plataprimei de vacanţă în cuantumde 75 % din indemnizaţia brutăde concediu de odihnă pentru anii 2005, 2006 şi 2007, reactualizatăcu indicele de inflaţie, la data efectuării expertizei şi la plata adaosului la salariu, reprezentând cont XXX electrică pentru consumul casnic, respectiv 3600 kw/h pentru lunile octombrie, noiembrie, decembrie 2007, reactualizate, sume brute, în cuantumul şi pentrupetenţii din raportul XXX expertiză.
Obligă intimata la plata sumei de 5400 leic ătre petent reprezentând cheltuieli de judecată - Data: 21 mai 2008Ora: 09:00Complet: C30Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Acordă un nou termen de judecată pentru efectuarea expertizei la data de 4 iunie 2008 - Data: 23 aprilie 2008Ora: 09:00Complet: C34Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
acordă un nou termen de judecată la data de XXX pentru a se efectua expertiza şi a se întocmi adresă către XXX în vederea achitării onorariului de expert. - Data: 26 martie 2008Ora: 09:00Complet: C34Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Acordă un nou termen de judecată la data de XXX pentru a se efectua expertiza. - Data: 12 martie 2008Ora: 09:00Complet: C34Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Amână judecarea cauzei la XXX pentru a se răspunde motivat la întâmpinare şi pentru a se solicita Biroului de XXX de pe lângă XXX să comunice numele a 3 (trei) experţi de specialitate contabili în vederea numirii unui expert pentru efectuarea expertizei. - Data: 27 februarie 2008Ora: 09:00Complet: C34Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Coneaxează dosar XXX nr. XXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX X, XXX. XXX XXXX XXXX XXXX XXXX XX,XXX.
Acordă un nou termen la data de XXX pentru a se răspunde la întâmpinare.
Pronunţată în şedinţa publică din data de XXX