Dosar nr. 5559/63/2024 înregistrat la Tribunalul Dolj
Informații Dosar nr. 5559/63/2024
Stadiu procesual: Fond | Materie: Litigii de muncă | Obiectul dosarului: pretentii
Data inregistrarii dosarului: 13 august 2024 | Data ultimei modificari: 3 aprilie 2026
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: D. C. N. R. A. O. M. A. R. P. S. N. F. L.
Pârât: D. D. S. P. I.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 5559/63/2024Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul DOLJStadiu procesual: Fond
- Data: 2 aprilie 2026Ora: 10:00Complet: CM15Solutie: Respinge cererea Pronuntata in data de 2 aprilie 2026Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 2 aprilie 2026Rezumat:
Respinge cererea formulată de reclamanţii XXX - NARCISA, XXX – OTILIA şi XXX prin XXX în cont XXX, ca neîntemeiată.
Cu drept apel în termen de 10 zile de la comunicare, care se va depune la XXX.
Pronunţată în şedinţa publică din data de XXX. - Data: 5 februarie 2026Ora: 10:00Complet: CM15Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 5 februarie 2026Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 5 februarie 2026Rezumat:
Pentru administrarea probelor. - Data: 2 octombrie 2025Ora: 10:00Complet: CM15Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 2 octombrie 2025Rezumat:
Având în vedere: - XXX din data de XXX a Judecătorilor din cadrul XXX, prin care s-a aprobat suspendarea activitătii de judecată, cu exceptia cauzelor urgente indicate în mod expres în această hotărâre; - XXX al XXX din data de XXX prin care s-a hotărât limitarea activităţii personalului doar la cauzele urgente, Faţă de obiectul prezentei cauze, care nu se încadrează în lista cauzelor urgente, instanta urmează a acorda termen de judecată la data încetării formelor de protest. - Data: 6 februarie 2025Ora: 10:00Complet: CM15Solutie: Sesizare ICCJ Pronuntata in data de 6 februarie 2025Tip solutie: Încheiere SuspendareData document: 6 februarie 2025Rezumat:
Suspendă judecata cauzei în temeiul dispozitiilor art. 2 alin. 3 din OUG nr. XXX, până la soluţionarea de către XXX de Casaţie şi Justiţie a sesizării formulate de XXX. XXX, ce face obiectul dosarul XXX nr. XXX, conexat la dosarul nr. XXX, cu termen de solutionare la XXX, aflat pe rolul XXX de Casaţie şi Justiţie.
Cu recurs pe toata durata suspendării.
Pronunţată în şedinţa publică de la 6 februarie 2025.