Dosar nr. 5277/63/2008 înregistrat la Tribunalul Dolj
Informații Dosar nr. 5277/63/2008
Stadiu procesual: Fond | Materie: Comercial | Obiectul dosarului: nulitate act juridic
Data inregistrarii dosarului: 18 februarie 2008 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: T. C.
Reclamant: T. L.
Pârât: S. I. S. M. S. R. V.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 5277/63/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul DOLJStadiu procesual: Fond
- Data: 3 septembrie 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: SoluţionareRezumat:
Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Jud. Craiova. - Data: 2 iulie 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: Repus pe rolRezumat:
Repune cauza pe rol pentru a se pune în discuţia părţilor necompetenţa instanţei în soluţionarea litigiului. Acordă termen la data de XXX. Se citează părţile. - Data: 11 iunie 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: AmânatRezumat:
Acordă termen la data de 02 iulie 2008, pentru a se depune la dosarul XXX o listă a acţionarilor principali ai XXX. - Data: 28 mai 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: AmânatRezumat:
Acordă termen la data de 11 iunie 2008 pentru ca pârâta să răspundă în scris la interogatoriu şi să depună la dosarul XXX o listă a acţionarilor. - Data: 21 mai 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: AmânatRezumat:
Respinge cererea formulată de reclamanţi prin care solicită suplimentarea probei testimoniale. Acordă termen la data de 28 iunie 2008, pentru a se prezenta interogatoriu scris propus a fi luat societăţii pârâte şi pentru a fi luat interogatoriu reclamanţilor. - Data: 16 aprilie 2008Ora: 09:30Complet: C5COMSolutie: AmânatRezumat:
Încuviinţează cererea de amânare formulată de reclamanţi, prin av. Ghiţă G. Acordă termen la data de XXX şi pentru a fi observată completarea la întâmpinare, formulată de societatea pârâtă. - Data: 19 martie 2008Ora: 10:30Complet: C5COMSolutie: AmânatRezumat:
Încuviinţează proba testimonială, solicitată de reclamanţi. Pune în vedere av. Ghiţă G, să nominalizeze martorul propus a fi audiat cu listă sau să îl prezinte în instanţă pentru termenul de judecată din XXX.