Dosar nr. 367/63/2025 înregistrat la Tribunalul Dolj
Informații Dosar nr. 367/63/2025
Stadiu procesual: Apel | Materie: Litigii de muncă | Obiectul dosarului: reconstituire vechime
Data inregistrarii dosarului: 30 ianuarie 2026 | Data ultimei modificari: 26 martie 2026
Părțile din dosar și calitatea acestora
Intimat Reclamant: N. M.
Apelant Pârât: C. J. D. P. D.
Reclamant: N. M.
Pârât: C. J. D. P. D.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Tip: Apel | Parte declaratoare: C. J. D. P. D. | Data: 19 decembrie 2025
Sedinte de judecata Dosar nr. 367/63/2025Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel CRAIOVAStadiu procesual: Apel
- Data: 16 aprilie 2026Ora: 10:30Complet: C11ALM
Sedinte la Tribunalul DOLJStadiu procesual: Fond
- Data: 18 noiembrie 2025Ora: 10:00Complet: CM13Solutie: Admite in parte cererea Pronuntata in data de 18 noiembrie 2025Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 18 noiembrie 2025Rezumat:
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive invocată de pârâta XXX în parte acţiunea precizată formulată de reclamant XXX în cont XXX.
Constată că reclamantul în perioada XXX.03.1987, a desfăşurat activitate la XXX, ca mecanic agricol (tractorist) în baza unui cont XXX muncă cu normă întreagă, care constituie vechime în muncă şi se valorifică la stabilirea pensiei.
Constată că reclamantul în perioada XXX.11.988, a desfăşurat activitate la XXX Craiova, ca muncitor necalificat în baza unui cont XXX muncă cu normă întreagă, care constituie vechime în muncă şi se valorifică la stabilirea pensiei.
Cu apel în 10 zile de la comunicare, cererea de declarare a apelului se depune la XXX.
Pronunţată azi, XXX, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. - Data: 9 septembrie 2025Ora: 10:00Complet: CM13Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 9 septembrie 2025Rezumat:
XXX din data de XXX a Judecătorilor din cadrul XXX, prin care s-a aprobat suspendarea activitătii de judecată, cu exceptia cauzelor urgente indicate în mod expres în această hotărâre; XXX al XXX din data de XXX prin care s-a hotărât limitarea activităţii personalului doar la cauzele urgente, faţă de obiectul prezentei cauze, care nu se încadrează în lista cauzelor urgente, instanta urmează a acorda termen de judecată la data încetării formelor de protest. - Data: 3 iunie 2025Ora: 10:00Complet: CM13Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 3 iunie 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 3 iunie 2025Rezumat:
audiere martori