Dosar nr. 32/119/2006 înregistrat la Tribunalul Covasna
Informații Dosar nr. 32/119/2006
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Penal | Obiectul dosarului: tulburarea de posesie (art. 220 C.p.)
Data inregistrarii dosarului: 4 septembrie 2006 | Data ultimei modificari: 26 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Recurent Parte vătămată: G. M. P.
Intimat: B. I. V.
Intimat: I. V. G.
Intimat: C. I. C. C.
Intimat: J. A. V.
Intimat: I. G. I.
Intimat: C. A. G.
Intimat: X
Intimat: S. C. S. S.
Intimat: S. G. S.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 32/119/2006Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul COVASNAStadiu procesual: Recurs
- Data: 30 octombrie 2006Ora: 9:00Complet: CP23Solutie: InadmisibilRezumat:
Respinge ca inadmisibil recursul formulat de partea vătămată XXX împotriva Sentinţei penale nr. XXXătoriei Sfântu Gheorghe, pe care o menţine.
Obligă pe recurenta să plătească statului XXX cheltuieli judiciare din care suma de XXX reprezentând onorariu de apărător desemnat din oficiu, ce se achită din fondul Ministerului Justiţiei, iar inculpaţilor Jugănaru Valerica şi XXX câte XXX, iar părţii responsabile civilmente S.C. Domino – XXX Galaţi suma de XXX cu acelaşi titlu. - Data: 2 octombrie 2006Ora: 9:00Complet: CP23Solutie: AmânatRezumat:
Cauza a fost amânată întrucât s-au depus la dosr de către intimaţii XXX şi XXX câte o cerere de amânare în vederea angajării unui apărător şi pregătirea apărării.