Dosar nr. 2971/115/2007 înregistrat la Tribunalul Caras Severin
Informații Dosar nr. 2971/115/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Contencios administrativ şi fiscal | Obiectul dosarului: refuz soluţionare cerere
Data inregistrarii dosarului: 19 septembrie 2007 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: C. I.
Pârât: X
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 2971/115/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul CARASSEVERINStadiu procesual: Fond
- Data: 21 noiembrie 2007Ora: 09:00Complet: C11 - C.ADM.,FISCAL ŞI CONTRAVENŢIONALSolutie: SoluţionareRezumat:
Admite acţiunea.
Obligă pârâtul să răspundă la cererea reclamantei înregistrată sub nr. XXX recurs în 15 zile de la comunicare.
Pronunţată în şedinţa publică, azi XXX. - Data: 24 octombrie 2007Ora: 09:00Complet: C11 - C.ADM.,FISCAL ŞI CONTRAVENŢIONALSolutie: AmânatRezumat:
Amânat în vederea îndeplinirii procedurii de citasre cu pârâtul şi pentru ca acesta să ne comunice dacă a răspuns la cererea reclamantei înregistrată sub nr. XXX, privind concesionarea unui teren, în caz contrar să precizeze motivul pentru care nu a răspuns. - Data: 10 octombrie 2007Ora: 09:00Complet: C11 - C.ADM.,FISCAL ŞI CONTRAVENŢIONALSolutie: AmânatRezumat:
Amânat în vederea recitării pârâtului a achitării taxei judiciare de timbru în sumă de XXX şi timbru judiciar de XXX, de către reclamantă şi a depunerii la dosar XXX celui de al doilea exemplar al înscrisurilor depuse de reclamantă în susţinerea acţiunii.