Dosar nr. 1096/111/2008 înregistrat la Tribunalul Bihor
Informații Dosar nr. 1096/111/2008
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Civil | Obiectul dosarului: ordonanţă preşedinţială
Data inregistrarii dosarului: 7 iulie 2008 | Data ultimei modificari: 26 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Intimat Reclamant: M. I.
Recurent Reclamant: S. T. G. I. E. S.
Recurent Pârât: M. V.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 1096/111/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel ORADEAStadiu procesual: Recurs
- Data: 7 octombrie 2008Ora: 9:00Complet: C1 recursSolutie: SoluţionareRezumat:
Respinge ca nefondate recursurile, fără cheltuieli de judecată. - Data: 23 septembrie 2008Ora: 9:00Complet: C1 recursSolutie: AmânatRezumat:
Faţă de cererile de amânare formulate oral de reprezentanţii părţilor, pentru ca aceştia să aibă posibilitatea studierii şi pronunţării cu privire la înscrisurile depuse la dosar XXX termenul de azi, s-a amânat judecarea cauzei pentru data de 07 octombrie 2008, cam.39, ora,9,oo, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. - Data: 21 august 2008Ora: 9:00Complet: Complet de vacanta 2 civil -RecursSolutie: AmânatRezumat:
Fiind repartizată cauza completului de vacanţă, se trece la repartizarea ciclică a completului de judecată, acordându-se termen pentru data de 23 septembrie 2008 et 2 cam.39, respectiv completul XXX, fiind admisă cererea de amânare, în vederea pregătirii apărării.