Dosar nr. 3432/109/2007 înregistrat la Tribunalul Arges
Informații Dosar nr. 3432/109/2007
Stadiu procesual: Revizuire - Recurs | Materie: Civil | Obiectul dosarului: fond funciar
Data inregistrarii dosarului: 8 decembrie 2007 | Data ultimei modificari: 26 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Revizuent: V. G.
Revizuent: V. C. M.
Revizuent: V. A.
Intimat: C. L. D. F. F. L.
Intimat: C. J. D. F. F. A.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 3432/109/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul ARGESStadiu procesual: Revizuire - Recurs
- Data: 13 martie 2008Ora: 8:30Complet: C27 - Joi -RecursSolutie: SoluţionareRezumat:
Ia act de renunţarea revizuientilor la judecata actiunii. Irevocabilă.Pronunţată în şedinţă publică azi, XXX. - Data: 28 februarie 2008Ora: 8:30Complet: C27 - Joi -RecursSolutie: ÎncheiereRezumat:
XXX cererea formulată de revizuienti privind acordarea unui termen de judecată pentru a depune la dosar XXX autentificate de renunţare la judecata cererii de revizuire.
Reia procedura de citare cu părtile fără termen în cunoştinţă potrivit disp art 85 şi urm c.pr.civ.
Amână judecarea cauzei la XXX. - Data: 31 ianuarie 2008Ora: 8:30Complet: C27 - Joi -RecursSolutie: ÎncheiereRezumat:
XXX adresă către revizuienti cu mentiunea de a se prezenta în fata instanţei pentru a se lua act de renunţarea la judecată sau a depune la dosar XXX autentificate cu privire la renunţarea la judecată, li se aduce la cunoştinţă că cererea depusă la dosar XXX poate fi considerată ca provenind de la aceştia şi nu se poate stabili că a fost semnată de către aceştia.
Reia procedura de citare cu părţile, potrivit disp art 85 şi urm c.pr.civ.
Amână judecarea cauzei la XXX.