Urmărește inteligent dosarul din instanță.

Primești notificări la fiecare modificare.

Din anul 2015, zi de zi!

Dosar nr. 1137/828/2006 înregistrat la Judecatoria Topoloveni



Judecatoria Topoloveni Adresa: Calea Bucuresti, nr. 111 - Arges, Localitate: Topoloveni, Județ: Arges Telefon: (0248) 666 813, Fax: (0248) 666 274, E-mail: judecatoria-topoloveni@just.ro
Jurisprudență Judecatoria Topoloveni


Informații Dosar nr. 1137/828/2006
Stadiu procesual: Fond | Materie: Penal | Obiectul dosarului: Plangere prealabila(art.180.c.p
Data inregistrarii dosarului: 15 august 2006 | Data ultimei modificari: 19 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Inculpat: N. C.
Parte vătămată: B. M.
Inculpat: M. A.
Inculpat: P. C.
Inculpat: M. L.
Inculpat: D. F.
Inculpat: A. L.
Alte detalii pe portal.just.ro

Căi de atac
Nu există informații.

Sedinte de judecata Dosar nr. 1137/828/2006Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria TOPOLOVENIStadiu procesual: Fond
  1. Data: 18 ianuarie 2007Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: Soluţionare
    Rezumat:
    In baza art.285 c.pr.pen.trimite cauza privind pe inculpatii XXX fiul lui Ion si Cornelia,nascut in com.Calinesti,avand CNP-*********7819, domiciliat XXX.Topoloveni,str.Tiganesti,jud.Arges, XXX fiul lui Nicolae si Constantina,nascut in Com.Calinesti,avand CNP-*********8699,domiciliat XXX.Topoloveni, str.Tiganesti,jud.Arges,XXX fiul lui Dumitru si Maria, nascut in com.Calinesti, domiciliat XXX.Topoloveni, str.Parcului,bl.P7A,sc.B.ap.7,jud.Arges, avand CNP-*********7818,XXX este fiul lui Constantin si Maria, nascut in com.Calinesti,avand CNP-*********8701, XXX este fiul lui Gheorghe si Gheorghita, nascut in mun.Pitesti, avand CNP-*********5261, domiciliat XXX.Topoloveni,str.Crintesti, nr. XXX, jud.Arges, XXX este fiul lui Ion si Elena, nascut in com.Calinesti,avand CNP-*********7818, domiciliat XXX.Topoloveni,str.Crintesti,nr. XXX,jud.Arges,Parchetului de pe langa XXX.si ped.de art.321 c.pen.
    Cu recurs in termen de 10 zile de la pronuntare pentru partea vatamata XXX si inculpatii XXX XXX,XXX si de la comunicare pentru inculpatii XXX si XXX.
    Pronunţată în şedinţa publică de la 18 Ianuarie 2007.
  2. Data: 14 decembrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: ÃŽncheiere
    Rezumat:
    Admite probele solicitate de parti prin aparatori.
    Pune in vedere aparatorului inculpatului sa depuna cu lista numele si adresa XXX.
    Se emite adresa XXX,in copie,toate actele premergatoare efectuate in cauza ce fac obiectul dosarul XXX penal nr. XXX concepteaza si se citeaza inculpatii XXX XXXX XX,potrivit disp.art.29l c.pr.pen.
    Aman cauza la data de XXX.
    Cu recurs odata cu fondul.
    Pronuntata in sedinţă publica azi 14.12..2006.
  3. Data: 7 decembrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: ÃŽncheiere
    Rezumat:
    Admite cererea formulata de aparatorul inculpatului in sensul celor de mai sus si acorda un nou termen de judecata in acest sens la data de XXX.
    Aman cauza la data de XXX.
    Cu recurs odata cu fondul.
    Pronuntata in sedinţă publica azi 7.12..2006.
  4. Data: 30 noiembrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: ÃŽncheiere
    Rezumat:
    Acorda un nou termen de judecata in vederea solutionarii cererii de recuzare formulata de inculpatul XXX impotriva completului de judecata alcatuit din XXX si XXX –grefier.
    Aman cauza la data de 7.12.2006.
    Cu recurs odata cu fondul.
    Pronuntata in sedinţă publica azi 30.ll.2006.
  5. Data: 16 noiembrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: ÃŽncheiere
    Rezumat:
    Admite probele solicitate de partea vatamata prin apărător.
    Se citează inculpatii Popescu Cătălin,Draghici Fănel,XXX potrivit disp.art.29l c.pr.pen.precum si cu mandate de aducere cu insotitor cf.disp.art.183 c.pr.pen.
    Se emit mandate de aducere inculpatilor Niţu Constantin,XXX,Mărăşoiu XXX potrivit disp.art.183 c.pr.pen.
    Se citeaza martorul Mâinea Florin potrivit disp.art.175 c.pr.pen.
    Se emite adresă către Politia or.Topoloveni in sensul celor de mai sus.
    Pune in vedere părtii vatamate prin apărător sa prezinte martorul Bengulescu Ionuţ necitat,asa cum s-a obligat,in vederea audierii.
    Aman cauza la data de 30.ll.2006.
    Cu recurs odata cu fondul.
    Pronuntata in sedinţă publica azi 16.ll.2006.

    PRESEDINTE, GREFIER,
    Alexandra Linţă,judecător XXX
  6. Data: 19 octombrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
  7. Data: 12 octombrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
    Solutie: ÃŽncheiere
  8. Data: 21 septembrie 2006Ora: 09:00
    Complet: C1 - Joi
✔ Urmărește dosar Ξ Printează