Dosar nr. 122/319/2006 înregistrat la Judecatoria Targu Lapus
Informații Dosar nr. 122/319/2006
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Civil | Obiectul dosarului: fond funciar acţiune în anulare titlu de proprietate
Data inregistrarii dosarului: 21 februarie 2007 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Recurent Reclamant: P. C. S. D. S.
Intimat Pârât: X
Intimat Pârât: X
Intimat Pârât: B. I.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 122/319/2006Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul MARAMURESStadiu procesual: Recurs
- Data: 2 mai 2007Ora: 8:30Complet: XComplet Civil de Amanari in PronuntareSolutie: NefondatRezumat:
Respinge ca nefondat recursul declarat de reclamantul Primarul comunei Suciu de Sus în contra sentinţei civile nr. XXXătoriei Tg. Lăpuş, judeţul Maramureş.
Obligă pe recurent să plătească intimatului suma de XXX cheltuieli de judecată în recurs. - Data: 30 aprilie 2007Ora: 8:30Complet: XComplet Civil de Amanari in PronuntareSolutie: AmânatRezumat:
Având în vedere că completul de judecată nu este legal constituit dna judecător XXX fiind plecată în perioada XXX la un seminar la Sovata iar în XXX este în concediu de odihnă s-a dispus amânarea pronunţării la data de XXX. - Data: 23 aprilie 2007Ora: 8:30Complet: xComplet civil nr2a-specializ.proc.funciare-recursSolutie: AmânatRezumat:
Pentru a se formula şi depune la dosar XXX scrise de către recurent s-a dispus amânarea pronunţării soluţiei în cauză la data de XXX. - Data: 26 martie 2007Ora: 8:30Complet: xComplet civil nr2a-specializ.proc.funciare-recursSolutie: AmânatRezumat:
S-a admis cererea de amânare a cauzei formulată de intimatul XXX în vederea angajării de apărător.