Dosar nr. 2656/303/2007 înregistrat la Judecatoria Sectorului 6 Bucuresti
Informații Dosar nr. 2656/303/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: acţiune în constatare
Data inregistrarii dosarului: 20 martie 2007 | Data ultimei modificari: 31 mai 2013
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 2656/303/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria SECTORUL6BUCURESTIStadiu procesual: Fond
- Data: 24 mai 2007Ora: 12:30Complet: C-MFSolutie: Soluţionare Pronuntata in data de 24 mai 2007Rezumat:
Admite cererea. - Data: 26 aprilie 2007Ora: 12:30Complet: C-MFSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 26 aprilie 2007Rezumat:
Faţă de probele solicitate de către reclamant, apreciindu-le pertinente, concludente şi utile soluţionării cauzei, în temeiul art.167 Cod proc.civ. urmează a le încuviinţa aşa cum au fost formulate, respectiv: proba cu înscrisuri şi proba testimonială cu 2 martori: Niţă Petru şi XXX.
Faţă de faptul că pârâta deşi legal citată nu s-a prezentat la judecată, nu a formulat întâmpinare şi nu a propus probe în apărare, urmează să ia act şi să o decadă pe aceasta din dreptul de a mai propune şi administra probe şi din dreptul de a invoca excepţii înafară celor de ordine publică.
În vederea administrării probatoriului - Data: 11 aprilie 2007Ora: 08:30Complet: C3Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 11 aprilie 2007Rezumat:
Având în vedere obiectul acestei cauze, respectiv acţiune în constatarea calităţii de bun propriu al imobilului situat în Bucureşti, sector 6, str. XXXăţea, bl.C53, sc.1, et.7, ap.53, precum şi specializarea completelor de judecată în baza Hotărârii Colegiului de Conducere nr. XXXărârea C.S.M. XXX, va dispune înaintarea cauzei către completul de minori şi familie imediat următor, acordând termen la data de XXX, CMF, ora 12,30, motiv pentru care,