Dosar nr. 6449/300/2026 înregistrat la Judecatoria Sectorului 2
Informații Dosar nr. 6449/300/2026
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: dizolvare persoana juridică LICHIDARE
Data inregistrarii dosarului: 2 martie 2026 | Data ultimei modificari: 25 martie 2026
Părțile din dosar și calitatea acestora
Petent: A. C. A. B. C. D. A. B.
Intimat: P. D. P. L. J. S. 2. B.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 6449/300/2026Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria SECTORUL2BUCURESTIStadiu procesual: Fond
- Data: 18 martie 2026Ora: 08:30Complet: Amanari pronuntare StuparuSolutie: Admite cererea Pronuntata in data de 18 martie 2026Tip solutie: Încheiere Finala DezinvestireData document: 18 martie 2026Rezumat:
Admite cererea.
Ia act de terminarea operaţiunilor de lichidare şi de depunerea de către lichidator a următoarelor acte: memorandum privind lichidarea, bilanţ de lichidare, registru jurnal.
Dispune înscrierea operaţiunilor de lichidare în XXX al Asociaţiilor şi Fundaţiilor aflat la grefa XXX 2 Bucureşti.
Dispune publicarea bilanţului de lichidare prin afişare la uşa instanţei.
Cu drept de apel în termen de 5 zile de la pronunţare, pentru părţile prezente, şi de la comunicare, pentru cele lipsă. Cererea de apel se va depune la XXX2 Bucureşti.
Pronunţată astăzi, XXX, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. - Data: 17 martie 2026Ora: 11:00Complet: Cameră de Consiliu 9 PJ/APSolutie: Amână pronunţarea Pronuntata in data de 17 martie 2026Tip solutie: Încheiere amanare initială a pronunțăriiData document: 17 martie 2026Rezumat:
Amână pronunţarea la data de XXX.
Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, XXX.