Dosar nr. 1010/297/2007 înregistrat la Judecatoria Saveni
Informații Dosar nr. 1010/297/2007
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Penal | Obiectul dosarului: abuzul de încredere (art. 213 C.p.)
Data inregistrarii dosarului: 10 martie 2008 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Recurent Inculpat: B. D.
Recurent Inculpat: B. P.
Intimat Parte vătămată: B. E.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 1010/297/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul BOTOSANIStadiu procesual: Recurs
- Data: 18 septembrie 2008Ora: 8:30Complet: PR1Solutie: SoluţionareRezumat:
Respinge ca nefondate recursurile declarate de inculpaţii XXX şi XXX împotriva sentinţei penale nr. XXX, pe care o menţine.
Obligă inculpaţii recurenţi să plătească statului câte XXX cheltuieli judiciare din recurs.
Definitivă.
Pronunţată în şedinţa publică din 18 septembrie 2008. - Data: 19 iunie 2008Ora: 8:30Complet: PR1Solutie: AmânatRezumat:
Amânat la cererea recurentei XXX care arată că şi-a angajat apărător, dar că acesta are cauze la XXX, motiv pentru care nu a putut fi prezent la acest termen în instanţă. - Data: 22 mai 2008Ora: 8:30Complet: PR1Solutie: AmânatRezumat:
Amânat la cererea recurenţilor pt a-şi angaja apărător. - Data: 17 aprilie 2008Ora: 8:30Complet: PR1Solutie: AmânatRezumat:
Amânat deoarece e necesară prezenţa inculpaţilor în instanţă pt a vedea dacă îşi însuşesc recursul declarat de avocat Măcărescu.