Urmărește inteligent dosarul din instanță.

Primești notificări la fiecare modificare.

Din anul 2015, zi de zi!

Dosar nr. 666/833/2009 înregistrat la Judecatoria Salonta



Informații Dosar nr. 666/833/2009
Stadiu procesual: Fond | Materie: Comercial | Obiectul dosarului: Ordonanţă de plată(XXX)
Data inregistrarii dosarului: 1 iunie 2009 | Data ultimei modificari: 31 mai 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Creditor: X
Debitor: S. P. C. O. S.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.

Căi de atac
Nu există informații.

Sedinte de judecata Dosar nr. 666/833/2009Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria SALONTAStadiu procesual: Fond
  1. Data: 29 septembrie 2009Ora: 09:00
    Complet: C2 Mixt
    Solutie: Admis fond
    Rezumat:
    Admite în parte cererea formulatăXXX. – prin DIRECŢIA REGIONALĂ XXX ŞI XXX, cu sediul în Cluj-Napoca,str. XXX,judeţul Cluj, în cont XXX-debitoare S.C. PETRO CRIŞANAXXX.,cu sediul în XXX nr. XXX,judeţul Bihor.
    Somează intimata-debitoare S.C. PETRO CRIŞANAXXX. să plăteascăXXX. – prin DIRECŢIA REGIONALĂ XXX ŞI XXX, suma de 2641,XXX reprezentând cont XXXşi penalităţi de întârziere de 0,05% pe fiecare zi de întârziere,din suma datorată,de la data scadenţei până la data plăţii efective,conform art. 4 capitolul V din contract.
    In temeiul art. 10 din O.U.G. nr. XXXă termenul de plată de 10 zile de la data comunicării prezentei ordonanţe.
    Obligă intimata –debitoare S.C. PETRO CRIŞANAXXX. săXXX. – prin DIRECŢIA REGIONALĂ XXX ŞI XXX,suma de XXX cu titlu de cheltuieli de judecată,reprezentând taxă de timbru în sumă de XXX si timbru judiciar de XXX.
    Cu drept de a promova cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare,conform art. 13 din O.U.G. nr. XXX
  2. Data: 13 august 2009Ora: 09:00
    Complet: Continuare C2
    Solutie: Amânat
    Rezumat:
    la data de XXX, pentru când societatea debitoare va fi citată cu o copie de pe cererea de chemare în judecată, depusă la dosar XXX acest termen
  3. Data: 23 iulie 2009Ora: 09:00
    Complet: Continuare C2
    Solutie: Amânat
    Rezumat:
    pentru a se citacreditorul cumenţiunea de a depune încă1 exemplar din cererea de chemare în judecată în vederea comunicării acestuia cu debitoarea
  4. Data: 23 iunie 2009Ora: 09:00
    Complet: C2 Mixt
    Solutie: Amânat
    Rezumat:
    Faţă de lipsa de procedură cu debitorul, în vederea îndeplinirii acesteia;