Dosar nr. 685/290/2007 înregistrat la Judecatoria Resita
Informații Dosar nr. 685/290/2007
Stadiu procesual: Recurs | Materie: Penal | Obiectul dosarului: plângere împotriva rezoluţiilor sau ordonanţelor procurorului de netrimitere în judecată (art.278 ind.1 C.p.p.)
Data inregistrarii dosarului: 21 iunie 2007 | Data ultimei modificari: 22 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Recurent Petent: X
Intimat: M. G.
Intimat: D. M.
Intimat: I. G.
Intimat: B. D.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 685/290/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Tribunalul CARASSEVERINStadiu procesual: Recurs
- Data: 9 octombrie 2007Ora: 09:00Complet: C3J PENAL TEMPORAR S1Solutie: SoluţionareRezumat:
În baza art. XXX alin.2 Cod procedură penală:
Ia act de retragerea recursului formulat de recurentul petent BROŞTENEANŢU IONEL împotriva sentinţei penale nr. XXXţate de Judecătoria Reşiţa în dosar nr. XXX
În baza art. 192 al.2 Cod procedură penală obligă recurentul să plătească statului XXX cheltuieli judiciare.
Definitivă.
Pronunţată în şedinţă publică, azi 9 octombrie 2007. - Data: 11 septembrie 2007Ora: 09:00Complet: C3J PENAL TEMPORAR S1Solutie: AmânatRezumat:
Amânat la data de 09 octombrie 2007 pentru studierea dosarul XXX, angajamentul avocaţial fiind încheiat în cursul acestei dimineţi, cât şi pentru a se prezenta în instanţă intimaţii, precum şi pentru ca apărătorul ales al intimaţilor să depună la dosar înscrisuri în dovedirea calităţii de avocat. - Data: 26 iulie 2007Ora: 09:00Complet: C3 - PENAL ARESTAŢISolutie: AmânatRezumat:
Amânat la data de 11 septembrie 2007 în vederea îndeplinirii procedurilor de citare cu intimaţii şi faţă de cazul de incompatibilitate în care se află procurorul de şedinţă.