Dosar nr. 939/286/2006 înregistrat la Judecatoria Raducaneni
Informații Dosar nr. 939/286/2006
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: plângere cont XXX
Data inregistrarii dosarului: 5 octombrie 2006 | Data ultimei modificari: 2 iunie 2013
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 939/286/2006Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria RADUCANENIStadiu procesual: Fond
- Data: 8 februarie 2007Ora: 9:00Complet: C2 civilSolutie: SoluţionareRezumat:
Admite în parte plângerea contravenţională formulată de petent. Anulează menţiunile procesului-verbal privind săvârşirea de către petent a contravenţiei prev. de art.2 pct.15 din Lg.XXX şi exonerează petentul de plata amenzii contravenţionale în sumă de XXX aplicată pentru această contravenţie. Reduce de la XXX la XXX amenda contravenţională aplicată petentului pentru săvârşirea contravenţiei prev. de art.2 pct.1 din Lg.XXX republicată şi modificată şi de la XXX la XXX amenda contravenţională aplicată pentru săvârşirea contravenţiei prev. de art.2 pct.33 din Lg.XXX republicată şi modificată. În baza art.10 alin.2 din O.G. nr. XXXă cumulează amenzile contravenţionale stabilite prin prezenta hotărâre şi aplică petentului o amendă contravenţională în cuantum de XXX. menţine celelalte constatări ale procesului verbal. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. - Data: 18 ianuarie 2007Ora: 9:00Complet: C2 civilSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
se va emite mandat de aducere pentru martorul XXX. Amână cauza la data de XXX pentru când se vor cita părţile şi martorii - Data: 7 decembrie 2006Ora: 9:00Complet: C2 civilSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Incuviinţează pentru petent proba cu martorul Afilipoaiei Ionuţ.
Amână cauza la data de XXX pentru când se va relua procedura de citare cu petentul şi organul constatator, martorul XXX şi se va cita martorul Afilipoaiei Ionuţ..
Dată în şedinţă publică azi, XXX.