Dosar nr. 770/284/2007 înregistrat la Judecatoria Racari
Informații Dosar nr. 770/284/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Minori şi familie | Obiectul dosarului: divorţ
Data inregistrarii dosarului: 1 martie 2007 | Data ultimei modificari: 2 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: D. I.
Pârât: D. E.
Autoritate tutelară: P. O. T.
Autoritate tutelară: P. C. O.
Martor: X
Martor: D. C.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 770/284/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria RACARIStadiu procesual: Fond
- Data: 25 octombrie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: SoluţionareRezumat:
Respinge actiunea formulate de catre reclamantul XXX, domiciliat XXX,judetul Dambovita, impotriva paratei XXX, domiciliata in Titu,sat Salcuta, judetul Dambovita si in cont XXX, cu sediul in XXX, judetul Dambovita si XXX,cu sediul in XXX,judetul Dambovita.
Cu drept de recurs in termen de 30 de zile de la comunicare. - Data: 11 octombrie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: AmânatRezumat:
Amana cauza la data de XXX pentru cand se va repeta procedura de citare cu autoritatile tutelare, celelalte parti avand termenul in cunostinta, se va cita martorul lipsa XXX, cu mandat de aducere.
Data si citita in sedinta publica de la 11.10. 2007. - Data: 27 septembrie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: AmânatRezumat:
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul pârâtei.
Pune în vedere apărătorului pârâtei să depună înscrisuri din care rezultă neprezentarea martorului la acest termen de judecată.
Se va cita martorul propus de către pârâtă, cu mandat de aducere.
Se vor cita autorităţile tutelare.
Amână cauza la data de XXX. - Data: 6 septembrie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: AmânatRezumat:
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul pârâtei.
Pune în vedere apărătorului pârâtei să depună înscrisuri din care rezultă neprezentarea martorului la acest termen de judecată.
Se va cita martorul propus de către pârâtă, cu mandat de aducere.
Se vor cita autorităţile tutelare.
Amână cauza la data de XXX. - Data: 21 iunie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Se va emite adresă către XXX, cu sediul în Bucureşti, str.Avrig, sector 2, pentru a înainta instanţei relaţiile cu veniturile nete realizate de către reclamant, pe ultimele 6 luni;
Se va cita şi se va emite mandat de aducere pe numele martorului, Calotă Dumitru, comuna Odobeşti,judeţul Dâmboviţa.
Amână cauza la XXX, pentru când:
Părţile,prezente, au termen în cunoştinţă.
Se vor cita autorităţile tutelare. - Data: 5 aprilie 2007Ora: 09:00Complet: C4-civilSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
amana cauza la XXX