Dosar nr. 6259/866/2025 înregistrat la Judecatoria Pascani
Informații Dosar nr. 6259/866/2025
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: suspendare provizorie
Data inregistrarii dosarului: 27 august 2025 | Data ultimei modificari: 5 noiembrie 2025
Părțile din dosar și calitatea acestora
Contestator: C. C. P. L. C. O. T.
Intimat: B. P. M. S.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 6259/866/2025Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria PASCANIStadiu procesual: Fond
- Data: 4 noiembrie 2025Ora: 10:30Complet: C3 civilSolutie: Respinge cererea Pronuntata in data de 4 noiembrie 2025Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 4 noiembrie 2025Rezumat:
HOTărăşte:
Respinge cererea de suspendare provizorie a executării silite formulată de cont XXX CĂTĂLIN-PETRICĂ, ca neîntemeiată.
Fără cale de atac.
Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, XXX. - Data: 7 octombrie 2025Ora: 14:00Complet: C3 civilSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 7 octombrie 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 7 octombrie 2025Rezumat:
Amână judecarea cauzei, având în vedere XXX din data de XXX a Judecătorilor din cadrul XXX, prin care s-a decis adoptarea formei de protest, în sensul amânării cauzelor, începând cu data de XXX, cu excepţiile prevăzute în mod expres în cuprinsul hotărârii, raportat la împrejurarea că obiectul prezentului dosar XXX se încadrează în tipurile de cauze care se soluţionează pe perioada protestului. - Data: 9 septembrie 2025Ora: 13:00Complet: C3 civilSolutie: Amână cauza Pronuntata in data de 9 septembrie 2025Tip solutie: Încheiere de sedințăData document: 9 septembrie 2025Rezumat:
Amână judecarea cauzei, având în vedere XXX din data de XXX a Judecătorilor din cadrul XXX, prin care s-a decis adoptarea formei de protest, în sensul amânării cauzelor, începând cu data de XXX, cu excepţiile prevăzute în mod expres în cuprinsul hotărârii, raportat la împrejurarea că obiectul prezentului dosar XXX se încadrează în tipurile de cauze care se soluţionează pe perioada protestului.