Dosar nr. 317/273/2008 înregistrat la Judecatoria Oravita
Informații Dosar nr. 317/273/2008
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: pretenţii
Data inregistrarii dosarului: 1 aprilie 2008 | Data ultimei modificari: 22 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: T. A.
Pârât: P. R. L.
Reclamant: S. C. T. S. M. N. P. D. L. Î. O.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 317/273/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Ședințe la Judecătoria ORAVITA
Stadiu procesual: Fond- Data: 5 iunie 2008Ora: 09:00Complet: Complet 4Solutie: SoluţionareRezumat:
Admite excepţia insuficienţei timbrăii invocată din oficiu de instanţă şi, pe cale de consecinţă:
Anulează ca insuficient timbrată acţiunea formulată de reclamantă.. - Data: 8 mai 2008Ora: 09:00Complet: Complet 4Solutie: AmânatRezumat:
Amână judecarea cauzei pentru XXX, termen pentru când se vor cita pârâta şi reclamanta - cu menţiunea de a completa taxa judiciară de timbru cu suma de XXX şi timbrul judiciar cu XXX, sub sancţiunea anulării cererii ca insuficient timbrate.
Pronunţată în şedinţă publică, azi XXX. - Data: 17 aprilie 2008Ora: 09:00Complet: Complet 4Solutie: AmânatRezumat:
Amână judecarea cauzei pentru XXX, pentru când se vor cita pârâta şi reclamanta cu menţiunea de a completa taxa judiciară de timbru cu suma de XXX şi timbrul judiciar cu XXX, sub sancţiunea anulării cererii ca insuficient timbrate.
Pronunţată în şedinţă publică, azi XXX.