Dosar nr. 815/271/2007 înregistrat la Judecatoria Oradea
Informații Dosar nr. 815/271/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Penal | Obiectul dosarului: furtul calificat (art. 209 C.p.)
Data inregistrarii dosarului: 30 ianuarie 2007 | Data ultimei modificari: 22 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Inculpat: B. M. C. M.
Parte vătămată: S. C. S. S.
Parte vătămată: C. S. C.
Parte vătămată: S. V. S.
Parte civilă: S. L. T. S.
Parte responsabilă civilmente: B. D.
Autoritate tutelară: X
Parte responsabilă civilmente: B. M.
Autoritate tutelară: X
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 815/271/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria ORADEAStadiu procesual: Fond
- Data: 8 octombrie 2007Ora: 08:30Complet: P2 penalSolutie: SoluţionareRezumat:
condamnă pe inculpat la 2 ani 2 luni închisoare cu 110 ind. 1 C.penal. obligă inc. la despăgubiri civile - Data: 10 septembrie 2007Ora: 08:30Complet: P2 penalSolutie: AmânatRezumat:
Faţă de lipsa martorei XXX, - Data: 28 mai 2007Ora: 08:30Complet: P2 penalSolutie: AmânatRezumat:
apreciind utilă şi concludentă cauzei audierea martorei XXX, şi pentru a se întocmi un referat de evaluare privind pe inculpat, de către Serviciul de Probaţiune de pe lângă XXX - Data: 12 aprilie 2007Ora: 08:30Complet: P1 penalSolutie: AmânatRezumat:
Având în vedere faptul că, completul P1 nu este specializat în cauze cu minori, în baza art. 99 din Hot. XXX, modif. prin Hot. XXX, va trimite cauza la completul penal 2 - complet specializat pentru judecarea cauzelor cu minori,
care va stabili şi noul termen de judecată, cu citarea părţilor - Data: 8 martie 2007Ora: 08:30Complet: P1 penalSolutie: AmânatRezumat:
În vederea îndeplinirii procedurii de citare cu inculpatul şi partea responsabilă civilmente, pentru citarea în cauză şi a Serviciului de Probaţiune de pe lângă XXXşi pentru introducerea în cauză a tatălui inculpatului minor, ca parte responsabilă civilmente