Dosar nr. 773/838/2010 înregistrat la Judecatoria Liesti
Informații Dosar nr. 773/838/2010
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: succesiune XXX
Data inregistrarii dosarului: 30 aprilie 2010 | Data ultimei modificari: 8 octombrie 2014
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: M. C.
Pârât: P. I.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 773/838/2010Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria LIESTIStadiu procesual: Fond
- Data: 18 noiembrie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: Admis fond Pronuntata in data de 18 noiembrie 2010Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 18 noiembrie 2010Rezumat:
Admite cererea principală.
Anulează cererea reconvenţională ca netimbrată.
Constată că reclamanta esteunic moştenitor. - Data: 21 octombrie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
Pentru a se timbra corespunzător cererea reconvenţională acordă termen de jduecată la data de XXX. - Data: 7 octombrie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
În vederea timbrării corespunzătoare a acţiunii acordă termen de judecată la data de XXX. - Data: 16 septembrie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: Repus pe rolRezumat:
Repune cauza pe rol.
Acordă termen de judecată la data de XXX. - Data: 9 septembrie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: ÃŽncheiereRezumat:
Amână pronunţarea la XXX. - Data: 1 iulie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
În baza art. 167 C. pre. civ. admite probele cu înscrisuri, întetorgatoriul pârâtei şi martori ce vor fi indicati cu listă in termenul legal solicitate de către reclamantă, prin apărător.
Pune în vedere reclamantei să timbreze corespunzător acţiunea până la termenul ce se va acorda.
Acordă termen de jdeucată la data de XXX. - Data: 17 iunie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
În vederea timbrării corespunzătoare a acţiunii acordă termen de judecată la data de XXX. - Data: 3 iunie 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
În vederea soluţionării cererii de scutire de la plata taxei judiciare de timbru acordă termen de judecat ăla data de XXX. - Data: 20 mai 2010Ora: 8:30Complet: C-2-BUCURSolutie: AmânatRezumat:
În baza art. 156 C. pr. civ. admite cererea formulată de către pârâtă care a solicitat acordarea unui termen de judecată în vederea angajării unui apărător.
În vederea soluţionării cererii de reexaminare taxa judiciară de timbru acordă termen de judecată la data de XXX.