Dosar nr. 178/238/2007 înregistrat la Judecatoria Gura Hont
Informații Dosar nr. 178/238/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: uzucapiune
Data inregistrarii dosarului: 8 februarie 2007 | Data ultimei modificari: 23 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: H. A.
Pârât: M. I.
Pârât: D. P.
Pârât: A. P.
Pârât: H. T.
Pârât: H. G.
Pârât: B. N.
Pârât: B. G.
Pârât: B. M.
Pârât: S. F.
Pârât: C. F.
Pârât: C. V.
Pârât: N. M.
Pârât: X
Pârât: H. T.
Pârât: S. G.
Pârât: M. I.
Pârât: M. E. c. J.
Pârât: M. A. c. S.
Pârât: S. V.
Pârât: N. M. c. B.
Pârât: N. V.
Pârât: X
Pârât: N. T.
Pârât: N. Z.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 178/238/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria GURAHONTStadiu procesual: Fond
- Data: 11 septembrie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: SoluţionareRezumat:
admis actiunea - Data: 31 iulie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
in vederea studierii raportului de expertiza si a depunerii de eventuale obiectiuni - Data: 25 iunie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
Admis cererea de am
are a repreyentantei reclamantului.
În vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză ordonat în cauză. - Data: 5 iunie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
În vederea depunerii raportului de expertiză topografică de către expert Laţiu Viorel şi în vederea repetării procedurii de citare cu părţile lipsă. - Data: 15 mai 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
În vederea efecturării raportului de expertiză tehnică topografică ordonat în cauză de către expert tehnic XXX, a depunerii dovezii de achitare a avansului onorar expert şi în vederea repetării procedurii de citare cu părţile lipsă. - Data: 17 aprilie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
Numit expert tehnic totpograf Laţiu Viorel, în vederea citării expeetului, introducerii în cauză, a emiterii adresi comunicând obiective în vederea efectuării raportului de expertiză tehnică topografică şi în vederea repetării procedurii de citare. - Data: 20 martie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
Incuviinţat efectuarea expertizei tehnice topografice, adresă la XXX de Expertize pentru comunicarea luistei cu trei experti şi în vederea îndeplinirii procedurii de citare prin publicitate cu pârâţii cu domiciliul XXX. - Data: 27 februarie 2007Ora: 9:30Complet: C1Solutie: AmânatRezumat:
În vederea citării pârâţilor cu domiciliul XXX, în ziarul "Adevărul".