Urmărește inteligent dosarul din instanță.

Primești notificări la fiecare modificare.

Din anul 2015, zi de zi!

Dosar nr. 2723/205/2025 înregistrat la Judecatoria Campulung



Informații Dosar nr. 2723/205/2025
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: revendicare imobiliară obligaţia de a face, rectificare CF
Data inregistrarii dosarului: 16 aprilie 2025 | Data ultimei modificari: 25 martie 2026
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: C. I. D.
Reclamant: C. G. I.
Reclamant: M. I. R.
Pârât: C. M. I.
Pârât: C. M.
Pârât: O. D. C. Ş. P. I. A.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.

Căi de atac
Nu există informații.

Sedinte de judecata Dosar nr. 2723/205/2025Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria CAMPULUNGStadiu procesual: Fond
  1. Data: 9 iunie 2026Ora: 08:30
    Complet: C2 - civil
  2. Data: 17 martie 2026Ora: 08:30
    Complet: C2 - civil
    Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 17 martie 2026
    Tip solutie: Încheiere de sedință
    Data document: 17 martie 2026
    Rezumat:
    Amână judecarea cauzei la data de XXX.
  3. Data: 18 noiembrie 2025Ora: 08:30
    Complet: C2 - civil
    Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 18 noiembrie 2025
    Tip solutie: Încheiere de sedință
    Data document: 18 noiembrie 2025
    Rezumat:
    În baza art. 208 C.proc.civ. dispune decăderea pârâtului XXX din dreptul de a propune probe şi de a invoca excepţii în afara celor de ordine publică întrucât nu a formulat întâmpinare.
    În temeiul disp. art. 258 coroborat cu art. 255 alin. 1 din C.proc.civ, încuviinţează reclaman?ilor proba cu înscrisuri, interogatoriul pârâţilor şi proba cu expertiza tehnică topocadastrală.
    Pune în vedere reclamanţilor să depună lista cu întrebările pentru interogatoriul ce va fi administrat pârâţilor.
    Pune în vedere pârâţilor prezenţi, XXX ?i XXX, să se prezinte la interogatoriu, cu menţiunea că în caz de neprezentare se va face aplicarea disp. art. 358 C.proc.civ.
    Prorogă discuţia cu privire la proba cu expertiza tehnică, după administrarea celorlalte categorii de probe, reţinând faptul că există premisele stingerii litigiului în mod amiabil.
    Constată necesar a amâna judecata în vederea administrării probatoriului încuviinţat în condiţiile art. 260 Cod proc.civ.
    Amână judecata în vederea administrării probatoriului încuviinţat în condiţiile art. 260 Cod proc.civ.
    Acordă termen de judecată la data de 17 martie 2026, părţile având termen în cunoştinţă potrivit art. 229 C.proc.civ.
    Cu cale de atac odată cu fondul.
    Pronunţată în şedinţa publică de la XXX.