Dosar nr. 14485/94/2025 înregistrat la Judecatoria Buftea
Informații Dosar nr. 14485/94/2025
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: evacuare art. 1033 CPC ş.u.
Data inregistrarii dosarului: 30 aprilie 2025 | Data ultimei modificari: 26 mai 2025
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: D. A. A.
Reclamant: D. N.
Pârât: A. 1.
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 14485/94/2025Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria BUFTEAStadiu procesual: Fond
- Data: 21 mai 2025Ora: 11:00Complet: C18 C.C.Solutie: Admite cererea Pronuntata in data de 21 mai 2025Tip solutie: HotărâreNumar document: XXXData document: 21 mai 2025Rezumat:
Admite cererea.
Dispune evacuarea pârâtei din imobilul situat în....... şi care este proprietatea reclamanţilor, precum şi evacuarea din imobilul sus-menţionat a membrilor familiei pârâtei şi a oricăror persoane cărora pârâta le îngăduie în orice mod folosirea, deţinerea sau accesul la imobil, fără permisiunea reclamantei.
Obligă pe pârâtă la plata către reclamantă a cheltuielilor de judecată în cuantum de XXX reprezentând taxă judiciară de timbru.
Executorie de drept.
Cu apel în termen de 5 zile de la pronunţare, cererea de apel se va depune la XXX.
Pronunţată astăzi, XXX, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.