Dosar nr. 210/188/2008 înregistrat la Judecatoria Bicaz
Informații Dosar nr. 210/188/2008
Stadiu procesual: Fond | Materie: Civil | Obiectul dosarului: fond funciar PLÂNGERE XXX.XXX
Data inregistrarii dosarului: 22 ianuarie 2008 | Data ultimei modificari: 3 iunie 2013
Părțile din dosar și calitatea acestora
Petent: G. G.
Intimat: X
Intimat: X
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 210/188/2008Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria BICAZStadiu procesual: Fond
- Data: 24 martie 2009Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: SoluţionareRezumat:
Reconstituie 4,5 ha pădure. - Data: 10 februarie 2009Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
Pentru completarea probatoriului. - Data: 9 decembrie 2008Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
Pentru a se emite adresă numire expert desemnat Gafiţa Chiruţă Gheorghe şi pentru a se aduce la cunoştinţă BETC înlocuire expert Rugină Vasile, amână judecatacauzei la data de XXX, ora 9,00 - Data: 7 octombrie 2008Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
In vederea revenirii cu adresă către expert pentru efectuarea expertizei;
D I S P U N E:
Amână judecarea cauzei la data de XXX, ora 9, pentru când petentul primeşte termenul în cunoştinţă;
se va reveni cu citarea intimatelor;
se va reveni cu adresă către expert pentru efectuarea expertizei şi depunerea la dosar XXX cel puţin 5 zile înaintea termenului de judecată.
Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, XXX. - Data: 2 iulie 2008Ora: 9:00Complet: CvSolutie: AmânatRezumat:
Amână judecarea cauzei la data de XXX, ora 9,00 pentru efectuarea raportului de expertiză. - Data: 20 mai 2008Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
In vederea revenirii cu adresă către expert pentru efectuarea expertizei;
D I S P U N E:
Amână judecarea cauzei la data de XXX, ora 9, pentru când:
T.C. petentul;
se va reveni cu citarea intimatelor;
se va reveni cu adresă către expert pentru efectuarea expertizei şi depunerea la dosar XXX cel puţin 5 zile înaintea termenului de judecată.
Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, XXX. - Data: 1 aprilie 2008Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
Pentru a se revni cu adresă către expert. - Data: 19 februarie 2008Ora: 9:00Complet: Cff-2Solutie: AmânatRezumat:
Amînă judecarea cauzei pentru adresă BETC - listă experti, numire expert şi achitare onorariu XXX.