Urmărește inteligent dosarul din instanță.

Primești notificări la fiecare modificare.

Din anul 2015, zi de zi!

Dosar nr. 307/46/2012 înregistrat la Curtea de Apel Pitesti



Informații Dosar nr. 307/46/2012
Stadiu procesual: Fond | Materie: Contencios administrativ ÅŸi fiscal | Obiectul dosarului: anulare certificat de atestare a dreptului de proprietate
Data inregistrarii dosarului: 28 februarie 2012 | Data ultimei modificari: 28 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: D. C. I.
Reclamant: M. C.
Reclamant: P. C. V.
Reclamant: M. P.
Pârât: S. O. P. M. S.
Pârât: X
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.

Căi de atac
Nu există informații.

Sedinte de judecata Dosar nr. 307/46/2012Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel PITESTIStadiu procesual: Fond
  1. Data: 25 aprilie 2012Ora: 09:00
    Complet: F1 Cont
    Solutie: Respinge cererea Pronuntata in data de 25 aprilie 2012
    Rezumat:
    Respinge acţiunea ca tardiv formulată. Cu drept de recurs.
  2. Data: 11 aprilie 2012Ora: 09:00
    Complet: F1 Cont
    Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 11 aprilie 2012
    Rezumat:
    Amână cauza la data de 25 aprilie 2012,pentru când se vor cita reclamanta XXX şi pârâXXX, aceasta din urmă la sediul indicat de O.N.R.C., respectiv în Bucureşti, str. XXX, Clădirea Infinity, Oval B, et.1 Contacte, sector 1.
    Potrivit dispoz. art. 153 alin. 1 coroborat cu art. 88 alin. 51 Cod procedură civilă pârâtul XXX, Comerţului şi Mediului de Afaceri primeşte termen în cunoştinţă.
    Se va emite adresă pârâXXX în sensul celor de mai sus.
    Cu recurs odată cu fondul.
    Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 11 Aprilie 2012, la XXXşti – secţia a II-a civilă, de cont XXXşi fiscal.
  3. Data: 28 martie 2012Ora: 09:00
    Complet: F1 Cont
    Solutie: Amână cauza Pronuntata in data de 28 martie 2012
    Rezumat:
    Amână judecarea cauzei la 11 aprilie 2012, pentru când se citează reclamanţii cu menţiunea de a preciza la ce dată au luat la cunoştinţă de suprapunerea de terenuri şi de certificatul de atestare a dreptului de proprietate.
    Pârâta XXX se citează la sediul ce va fi indicat de Registrul Comerţului, în urma relaţiilor solicitate.
    Se citează emitentul actului, respectiv XXXă- XXX, Comerţului şi Mediului de Afaceri, cu menţiunea de a înainta actele care au stat la baza emiterii certificatului de atestare a dreptului de proprietate seria MO3 nr. XXX
    Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 28 martie 2012, la XXXşti-Secţia a II-a civilă, de cont XXXşi fiscal.