Dosar nr. 41/45/2010 înregistrat la Curtea de Apel Iasi
Informații Dosar nr. 41/45/2010
Stadiu procesual: Fond | Materie: Contencios administrativ şi fiscal | Obiectul dosarului: obligaţia de a face
Data inregistrarii dosarului: 18 ianuarie 2010 | Data ultimei modificari: 28 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Reclamant: S. D. I. S.
Pârât: X
Pârât: X
Pentru afișarea datelor complete este necesară autentificarea în cont.
Căi de atac
Tip: Recurs | Parte declaratoare: S. D. I. S. | Data: 16 iunie 2010
Sedinte de judecata Dosar nr. 41/45/2010Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Curtea de Apel IASIStadiu procesual: Fond
- Data: 3 mai 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: SoluţionareRezumat:
Hot.XXX excepţia lipsei plângerii prealabile.
Respinge acţiunea. - Data: 3 mai 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: Soluţionare Pronuntata in data de 3 mai 2010Rezumat:
Hot.XXX excepţia lipsei plângerii prealabile.
Respinge acţiunea. - Data: 29 martie 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Acordă termen la XXX pentru ca părţile să-şi exprime opinia cu privire la împrejurarea de a şti dacă primul capăt de cerere este admisibil şi dacă era obligatorie procedura plângerii prealabile şi consecinţa neefectuării acestei proceduri. - Data: 29 martie 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: ÃŽncheiere Pronuntata in data de 29 martie 2010Rezumat:
Acordă termen la XXX pentru ca părţile să-şi exprime opinia cu privire la împrejurarea de a şti dacă primul capăt de cerere este admisibil şi dacă era obligatorie procedura plângerii prealabile şi consecinţa neefectuării acestei proceduri. - Data: 15 februarie 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: ÃŽncheiereRezumat:
Acordă termen la data de XXX pentru a se da posibilitatea reclamantei să îşi angajeze apărător şi pentru a se comunica reclamantei, odată cu citaţia, întâmpinarea depusă la dosar, punându-i-se în vedere să depună timbru judiciar mobil de XXX. - Data: 15 februarie 2010Ora: 09:00Complet: Contencios-Fond_2Solutie: ÃŽncheiere Pronuntata in data de 15 februarie 2010Rezumat:
Acordă termen la data de XXX pentru a se da posibilitatea reclamantei să îşi angajeze apărător şi pentru a se comunica reclamantei, odată cu citaţia, întâmpinarea depusă la dosar, punându-i-se în vedere să depună timbru judiciar mobil de XXX.