Dosar nr. 66/32/2007 înregistrat la Curtea de Apel Bacau
Informații Dosar nr. 66/32/2007
Stadiu procesual: Fond | Materie: Penal | Obiectul dosarului: plângere împotriva rezoluţiilor sau ordonanţelor procurorului de netrimitere în judecată (art.278 ind.1 C.p.p.)
Data inregistrarii dosarului: 8 ianuarie 2007 | Data ultimei modificari: 29 ianuarie 2017
Părțile din dosar și calitatea acestora
Petent: T. V.
Intimat: F. C.
Intimat: X
Intimat: C. C.
Intimat: C. V.
Intimat: C. C.
Alte detalii pe portal.just.ro
Căi de atac
Nu există informații.
Sedinte de judecata Dosar nr. 66/32/2007Istoric sedinte si solutii pronuntate
Sedinte la Judecătoria ROMANStadiu procesual: Fond
- Data: 30 martie 2007Ora: 09:00Complet: 3cmfpSolutie: SoluţionareRezumat:
Respinge ca neîntemeiată plângerea formulată de petentul XXX, domiciliat XXX, str.C.A.Rosetti, bl.6, ap.25, jud.Neamţ, împotriva Rezoluţiei nr. XXX/ XXX, dată de XXX al Parchetului de pe lângă XXXău, prin care a fost respinsă plângerea petentului împotriva rezoluţiei nr. XXX, dată de Parchetul de pe lângă XXXău, de confirmare a propunerii organelor de poliţie de neîncepere a urmăririi penale a făptuitorilor XXX Crâşmaru Virginia şi Crâşmaru Vasile-Ciprian, domiciliaţi în comuna Dulceşti, jud.Neamţ, rezoluţie pe care o menţine.
În baza art.192, alin.2, Cod.proc.pen, obligă petentul să plătească statului suma de XXX, reprezentând cheltuieli judiciare avansate în cauză.
Cu drept de recurs în termen de 10 zile de la pronunţare pentru petent şi reprezentantul parchetului şi de la comunicare pentru intimaţi.
Pronunţată în şedinţă publică astăzi XXX. - Data: 2 martie 2007Ora: 09:00Complet: 3cmfpSolutie: AmânatRezumat:
XXX 3O MARTIE 2OO7, XXX-ÅžI XXX.
Sedinte la Curtea de Apel BACAUStadiu procesual: Fond
- Data: 1 februarie 2007Ora: 10:00Complet: JCP3 amânăriSolutie: SoluţionareRezumat:
Declină competenţa de soluţionaren a cauzei în favoarea Judecătoriei Roman. - Data: 18 ianuarie 2007Ora: 12:00Complet: JCP3Solutie: AmânatRezumat:
Amână judecarea cauzei la data de 1 februarie 2007, ora 12,oo F-9.